about iamge

Rengin Ekmekcioğlu

Üniversite öğrenimine Boğaziçi Üniversitesi ‘nde başlamış aldığı burs ile American University Washinton, DC de üniversite eğitimini tamamlayarak master yapmıştır.
Uzun yıllar İstanbul’da bankacılık sektöründe yöneticilik görevinde bulunmuştur.
Sektörle ilgili uluslararası kuruluşların yönetim kadrosunda yer almıştır.
Antalya Kaleiçi’nde iki tarihi konağı satın alarak restore etmiş ve 2009 yılından itibaren Kauçuk Hotel adı ile işletmeye başlamıştır. Halen Antalya Kaleiçi’nde yaşamaktadır.

about iamge

Ece İdil

Özgün konserleri ve CD leriyle Türkiye’nin ilk konser şarkıcısı ünvanını taşıyan Ece İdil, MSGSÜ Devlet Konservatuvarı’nda 37 yıl Opera ASD ‘nda Lied dersleri vermiş, şan hocalığı yapmış ve bölüm başkanlığında bulunmuştur. Ülkemizde birçok eserin orkestralarla solist olarak ilk seslendirilişini gerçekleştirmiştir. Paris, Varşova, Sofya, Rabat, Kasablanka da resitaller vermiş ve festivallere katılmıştır. Kültür Üniversitesi-Akıngüç Oditoryumu Genel Sanat Yönetmenliği, Kemer Country Konser Organizasyonluğu görevlerinde bulunmuş, halen Girgin Piyano ve Sanat Galerisi konser koordinatörlüğünü ve Re22, Kaleiçi Sanat Yönetmenliğini sürdürmektedir. Kalan ve AK etiketli 4 CD si mevcuttur.